Naše služby

Pre podnikateľov

Poskytujeme poradenstvo v rámci komplexného online marketingu. Ako vytvoriť predajnú ponuku na svojom webe? Aké online predajné kanály používať pre konkrétny produkt? Kde zohnať peniaze na svoj podnikateľský nápad? Potrebujete pomôcť s účtovníctvom, alebo vytvoriť web?

Cez túto cestu sme si prešli a nemusíte byť na nej sami. Dali sme dokopy skvelý, profesionálny tým, ktorý Vám vie pomôcť tak aby to bolo pre Vás efektívne, inak to samozrejme nemá zmysel.

Vieme Vám pomôcť dosiahnuť úspech.

Pre investorov

Osobné školenia pre začínajúcich investorov, aby sa už nemuseli spoliehať na ,,skvelé“ rady ,,odborníkov“ a horúce typy z prostredia trhov. Ako dlhodobo, pravidelne investovať pri najnižších možných poplatkoch s istotou, že nedosiahnete podpriemerné výsledky? Je to jednoduché a zvládnete to sami, no potrebujete vedieť ako na to.

Niečo lepšie ako vizitky

Pravidelné si nechávate tlačiť vizitky, no máte pocit, že to neprináša vytúžený efekt? Pravdepodobne končia v koši, alebo sa našiel pre ne iný účel ako prezentácia vašej firmy. Máme pre Vás riešenie, niečo lepšie ako vizitky, čo okrem Vašej žiadanej reklamy prináša ľuďom aj úžitok a presne v tom je ten fígeľ.