O nás

Sme tím mladých ambicióznych ľudí, ktorí sa snažia každý deň prekonávať samých seba. Chceme to najlepšie, čo sme sa naučili, urobiť lepšie dostupným pre všetkých, ktorí o takéto informácie majú záujem. Zameriavame sa na sebarozvoj a hlavne finančné vzdelanie, pretože nedostatok peňazí je to, čo väčšinu ľudí trápi. O Vaše peniaze sa postaráte najlepšie sami, ale potrebujete vedieť ako na to.

Náš príbeh:

Vždy som veril a verím v to, že človek nemusí svoj život prežívať a byť novodobým otrokom.

Prešiel som si rôznymi úspechmi a neúspechmi (skúsenosťami), ktoré budem postupne odhaľovať na tejto stránke.

Verím v to, že každý jeden z nás má možnosť voľby a jeho minulé činy sú zodpovedné za to, kým je dnes a jeho dnešné činy určia, kým bude v budúcnosti.

Ak ste sa narodili chudobný, to nie je Vaša chyba, ale ak chudobným ostanete, to už Vaša chyba je.

Rozhodol som sa založiť tento web a pomáhať informáciami, ktoré Vám môžu ušetriť roky štúdia a straty peňazí. Web, ktorý Vám pomôže nájsť svoju cestu a urýchliť Váš osobný rozvoj.

Pre predaj peňaženiek som sa rozhodol, pretože je to produkt, ktorý priamo súvisí s financiami a ochrana osobných údajov je dnes nevyhnutná.

Videl som na vlastné oči prečo chrániť osobné údaje na kartách a vtedy som mal jasno, čo budem v e-shope predávať.

Samozrejme, nie som na všetko sám, pretože by toho popri mojich všetkých aktivitách bolo na mňa veľa. Pomáha mi skvelý tím ľudí, ktorí sa bude postupne rozširovať.

Ing. Miroslav Klimek

Naša značka

Pre našu značku sme si vybrali strom života, pretože symbolizuje všetko to, čo chceme dosiahnuť. Symbolizuje to, v čom Vás chceme posunúť ďalej a hlavne ako môžete tieto ciele dosiahnúť.

Naše produkty

Ochrana majetku priamo súvisí s finančným prosperovaním a práve preto sme sa rozhodli pre peňaženky s ochranou osobných údajov. Priniesli sme produkty v najvyššej možnej kvalite pri stále dostupnej cene a na to sme hrdí.

Pridaná hodnota pre Vás je priamo peňaženka s ochranou osobných údajov, ale aj to, že podporíte rozvoj tohto webu a rozšírenie tímu, ktorí Vám bude prinášať hodnotný obsah a posunie Vás vpred.