Pre podnikateľov

Podpora začínajúcich podnikateľov

Ste na začiatku svojej podnikateľskej cesty máte skvelý nápad, no nedostatok financií, alebo len vedomostí. Učíme sa na ceste postupne, no nemusíte ísť po nej sám a opakovať všetky chyby, ktoré Vás oberajú o čas, peniaze a to najdôležitejšie chuť ďalej pracovať. Niekedy o úspechu rozhodujú maličkosti. Pomôžeme Vám vyhnúť sa zbytočným chybám a zhodnotíme Vaše podnikanie. V prípade záujmu vyplňte objednávkový formulár a dohodneme sa na spolupráci.

Osobné poradenstvo, alebo financovanie a vedenie projektu.

Tvorba podnikateľských plánov.

Online marketing

Pozrieme sa na Vaše texty, všetky prvky na webe, predajné kanály a pomôžeme Vám to robiť lepšie a efektívne. (Štruktúra webu, sociálne siete, adwords, affiliate, email marketing). V prípade záujmu vyplňte objednávkový formulár a dohodneme sa na spolupráci.

Tvorba webov

Vytvoríme Vám web na mieru, ktorý predáva, pretože funkčný web, e-shop je síce super, no dôležité je aby Váš web premenil návštevníkov na spokojných zákazníkov. Presne s týmto Vám vieme pomôcť. Vytvoríme Vám web, alebo e-shop, ktorý ukáže návštevníkom, že ste ich najlepšia možnosť. Samozrejme v cene je zahrnuté aj zaučenie so správou webu, aby ste vedeli využívať všetky jeho funkcie.  V prípade záujmu vyplňte objednávkový formulár na konci stránky a my sa Vám ozveme.

Jednostránkové weby od 170€

Funkčný e-shop od 390€

Účtovníctvo

Vedenie účtovníctva, daňové priznania, administratíva. Kto sa má v tom vyznať?  Vy sa potrebujete sústrediť na svoje podnikanie ako celok a tieto záležitosti chcete prenechať niekomu inému. Žiaden problém, náš partner zauctujto.sk Vám veľmi rád pomôže a zbaví Vás týchto starosti, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo Vám ide najlepšie. Spokojnosť s cenou a kvalitou služby zaručená. Vyplňte objednávkový formulár a my sa Vám ozveme.

Zaujala Vás niektorá z našich služieb?


Alebo nám môžete zavolať na +421 911 376 632